Pramogos ir šventės

Gimtadieniai

Jeigu Jums nusibodo restoranai, kavinės su standartiniu meniu, baliai namuose, padarykite sau dovaną, o draugams - puikią ir nepamirštamą pramogą laive „King“. Nuostabiai praleiskite laiką bei susikurkite puikią šventę ant vandens.

Mergvakariai

Mergvakariai laive „King“ - tai puikus laikas mergaitiškiems pokalbiams, linksmybėms, vaišėms. Laikas pabūti savo artimiausių draugių rate. Dėl laivo „King“ išplanavimo yra puikių galimybių pasidaryti įdomias fotosesijas, tuo labiau, kad fonas tikrai nuostabus: pakrantės, vanduo, smėlis, atodangos.

Bernvakariai

Pabūti vyriškoje kompanijoje, pasidalinti savo paskutinėmis viengungiškomis akimirkomis smaližiaujant savo mėgstamais valgiais, gėrimais, maudynėmis bei šuoliais i vandenį taip pat padės laivo „King“ nuoma Jūsų šiai linksmai šventei. Pasiplaukiojimo metu laivo denyje galima išsikepti šašlykus.

Vestuvės

Padovanokite savo mylimam žmogui nepamirštamą dovaną, romantiškiausias vestuves - išsinuomoję laivą „King“ Jūsų gražiausiai šventei. Vestuvės ant vandens - tai nuostabi idėja nepakartojamai atšvęsti šią įsimintiną dieną artimųjų ir draugų rate. Laivo išplanavimas puikiai tiks gražiai vestuvių fotosesijai. Išsinuomojus laivą „King“ Jūsų lauks maloni dovanėlė.

Krikštynos

Kiekvienoje šeimoje tai labai svarbi šventė, tad reikia ją įspūdingai atšvęsti, kad liktų nuostabūs prisiminimai ir fotoalbumus papuoštų labai gražios nuotraukos. „King“ yra patikimas ir saugus laivas Jūsų pramogai ant vandens netgi su mažais vaikučiais.

Verslo išvykos

Jei norite gerai pailsėti nuo kasdieninių darbų, pabendrauti su kolegomis, verslo partneriais - „King“ laivo nuoma bus puikus sprendimas visa tai įgyvendinti. Mūsų laive galima kepti šašlykus, nereikės niekur išlipti, tai be problemų galima padaryti tiesiai ant denio. Taip pat galima sustoti bet kokioje marių vietoje ir išsimaudyti, laive yra gelbėjimosi ratai bei liemenės. Tai bus tikras poilsis ir atitrūkimas nuo kasdienių rūpesčių ir miesto šurmulio. Karštomis vasaros dienomis mūsų laive galima rengti įmonių susirinkimus.

Romantiški saulėlydžiai, vakarienė

Dviese arba keliomis poromis vakare Jūsų laukia komfortabilus laivas „King“. Maloniai Jus kviečiame palydėti saulę ir pasigrožėti nepakartojamais vakarėjančių Kauno marių vaizdais.